Erasmus VE 1 – SVH 10-0.

De competitie direct beginnen met een overwinning, dat was al enige tijd geleden. Echter het is nog wat onwennig als eerste jaar Veteranen. Wat zijn nu de sterke en zwakkere broeders in de poule? De komende weken zullen we dat wel gaan merken. Tegen SVH was vtv wel al duidelijk dat zij in een voor hen te hoge poule zaten en werd het voor ons een gemakkelijke prooi. Het sierde SVH dat zij het sportief opnamen waardoor het een leuk en sportief potje bleef en er door beide teams vervroegd aan de derde helft begonnen kon worden. Na het 10e doelpunt was het wel mooi geweest en hadden we toch mooi aan de conditie kunnen werken gezien het feit dat we er precies 11 hadden. Hopen dat we aankomende week uit tegen HMSH wel een volle wedstrijd kunnen spelen. We zullen het gaan zien. Doelpuntenmakers Ap 5x (ja ja direct maar bovenaan), Maurice 2x, John Reijntjes 2x en Jeroen 1x. Romano sloeg het scoren dit keer maar even over om het spannend te houden. Niels probeerde het wel maar het bier was blijven hangen in de benen waardoor schotkracht gemist werd.