Accommodatieteam sv Erasmus

 

Het accommodatieteam is goed bezig. Elke week maken zij de kleedkamers, toiletten, kantine en keuken schoon. Wij vragen jullie om na afloop van een wedstrijd de kleedkamers netjes achter te laten, hiermee help je het accommodatie team enorm. Ook is er aandacht voor het buitengebeuren en de groenvoorzieningen worden elke week up to date gehouden. Het zijn de standaard werkzaamheden elke maandagochtend. Uiteraard zijn er ook steeds bijkomende werkzaamheden die uiteraard ook belangrijk zijn, deze zijn o.a.

 • Defecte lampen vervangen
 • Doelnetten nakijken
 • Vuilnisbakken rond de velden nakijken
 • Aanvegen terras (helaas hebben we hier nog steeds last van sigaretten peuken)

De grote klussen die we nu onder handen hebben, zijn o.a.:

 • Schoonmaken en herindelen reclameborden
  • Dit is een arbeidsintensieve klus en we zijn op dit moment even over de helft. (vanuit de kant Erasmus weg is tot de dug-out tegenstander alles gedaan)We kunnen wel stellen dat het enorm opknapt. Enkele borden worden ook opnieuw geverfd en er zijn ook enkele nieuwe borden (sponsors) bijgekomen.
 • Terrasbanken voorzien van nieuw hout.
  • Er zijn 2 terrasbanken gedaan, binnenkort gaan we starten met de laatste 2 terrasbanken.
 • Vlaggen
  • We zijn ook bezig om aan alle vlaggenstokken vlaggen te hangen. Er zijn enkele vlaggen van onze sponsors en binnenkort zullen er meer vlaggenstokken voorzien worden van een sv Erasmus vlag.
 • Slootkant
  • Op dit moment zijn we in een onderzoekende fase om te kijken wat we aan afrastering kunnen plaatsen aan de slootkant. Dit heeft vooral te maken met de veiligheid voor onze jeugd.
 • Energie transitie
  • Uiteraard zijn we nog steeds in de energie transitie. We zijn in een vergevorderd stadium om van het gas af te gaan. Hiervoor dienen er nog meer zonnepanelen worden geplaats en de gasvoorzieningen omgezet worden naar elektriciteit.
   We worden in het onderzoek goed bijgestaan door mensen met kennis van zaken.

Het accommodatieteam bestaat op dit moment uit Carl, Herman, Piet, Jan, Nico, Jetty, Yvonne, Leo, Frank, Theo, Co  en Henk. Wij zijn blij dat zij zich hiervoor beschikbaar stellen en uiteraard dank hiervoor.

Jan Verbaan
Piet van Dam