Voorlopig geen activiteiten

Door de lockdown worden voorlopig op ons sportcomplex geen wedstrijden en trainingen georganiseerd. Dat geldt ook voor alle activiteiten in het kader van het Buurthuis van de Toekomst. Het complex is dus voorlopig volledig gesloten.

Met de verlenging van de huidige maatregelen is nu al wel duidelijk dat in de speelweekenden van 15 en 16 januari en 22 en 23 januari in de categorie A (onze beide 1e elftallen) niet zal worden gespeeld. Op zijn vroegst zal het weekend van 29 en 30 januari als inhaal speelweekend worden gebruikt voor de wedstrijden die vóór 29 november gespeeld hadden moeten worden, maar zijn afgelast.

Hopende dat er geen nieuwe maatregelen na 15 januari komen, kunnen in de categorie B alle wedstrijden in het programma gewoon doorgang vinden. De KNVB laat deze wedstrijden daarom voorlopig als gepland staan.