Semper Altius VE 1 – sv Erasmus VE2: 5-3 17 september 2023

Het nieuwe seizoen is alweer in volle gang. 1 oefenpotje en 3 bekerwedstrijden zitten erop. Het 2e garnituur veteranen besloot al eerder om dit jaar weer voor de prijzen te gaan. Redelijke overzichtelijk want er zijn 2 kansen, 1x beker en 1x competitie. Over de beker kunnen we kort zijn, die ligt inmiddels achter ons. Ingedeeld bij 3 teams veteranen 1 lagen de verwachtingen vooraf niet al te hoog. Kijken we terug dan hebben we het verdienstelijk gedaan. De rode draad is de 2e helft, die gaat een stuk beter dan de eerste helft. Uitgeschakeld voor de beker maar het gaat met de week beter. Ons optimisme is tevens ons houvast, wetende dat er nog vakantiegangers in aantocht zijn en geblesseerden op de weg terug, zeggen ze. Vandaag was de eerste helft voor Semper, die de bal het werk lieten doen en 3x het net wisten te vinden. Met hard werken gaf VE2 tegengas maar moest genoegen nemen met een bal op de lat en een grote kans die via de voet van de keeper werd tegengehouden.
Semper dacht de punten in de tas te hebben en wisselde de 2 snelle mensen in voor iets minder snelle. De inzet was bij VE2 nog volop aanwezig. Het veldspel werd beter en de kansen kwamen. Om een uitgebreid verhaal kort te houden kunnen we melden dat we de 2e helft met een 3-2 overwinning wisten af te sluiten, Bora, Dogan en Chihat vonden het net. Een opsteker om volgende week vol goede moed aan de competitie te beginnen.
Tot volgende week.