Nieuwe leverancier sportmaterialen

Vanaf dit seizoen hebben wij een nieuwe leverancier voor de sportkleding van onze vereniging. Gekozen is voor Blue sport @ workwear. Via onze website is de leverancier te benaderen. Kies op onze site in de (zwarte) balk voor de Webshop. In deze webshop staan de door de voetbalcommissies geselecteerde sv Erasmus sportmaterialen.

Via de webshop plaats je de bestelling. De betaling voldoe je eenvoudig via iDeal. Je bestelling wordt vervolgens door Blue sport @ workwear in orde gemaakt en naar je toegezonden. Je krijgt dus jouw bestelling thuisbezorgd. Dit duurt maximaal 2 weken.

Ben je nieuw lid, dan loopt de bestelling van een nieuw tenue via Marco Hartgring.

Ook kun je andere (sport)materialen bestellen. Dit loopt via de site http://bluesportenworkwear.nl/. Wij vragen je wel hierbij te vermelden dat je lid van sv Erasmus bent.