Erasmus zaal winterkampioen

Door een 8-2 overwinning op het laaggeklasseerde Honselersdijk mag ons zaal-team zich winterkampioen van de 4e-klasse-1 noemen. En dat is na de promotie van afgelopen seizoen best een compliment waard!

De wedstrijd zelf……..daar ga ik echt heel kort over zijn. Laten we zo zeggen….er zat niet echt veel te genieten bij. Ok…8 goals….en 2 van de tegenstander……maar die hadden zich al snel bij de nederlaag neergelegd en Erasmus vond het ook al gauw welletjes. Toch maar even de doelpuntenmakers: Jochem, Dylan en Kasper scoorden alle 2 maal, Sven en Tommy 1 maal.

Nu even de winterstop in, we’ll meet again op 8 januari, 19.30 uur, uit tegen……..Honselersdijk!

Namens het publiek bedank ik alle spelers voor het wekelijkse uurtje amusement, namens de spelers bedank ik het publiek voor de getoonde steun, en wens ik iedereen fijne feestdagen en alvast een heel mooi 2020.

Tot volgend jaar!