Erasmus brengt nieuwsbrief per email uit

Als vereniging beschikken wij over de website www.sverasmus.nl. Die wordt redelijk bezocht. Maar het kan beter. Dit is een van de redenen om via een nieuwsbrief extra aandacht voor ontwikkelingen te vragen. Daarnaast legt de bestrijding van het Corona-virus ons als vereniging veel beperkingen op. De interne communicatie staat daardoor onder druk. Ook dit vormt de aanleiding om een emailbrief uit te brengen. Vandaag is de eerste editie verzonden aan alle leden en de ouders van de jeugdleden. Wie de nieuwsbrief niet heeft ontvangen kan ervan uitgaan dat de vereniging niet over een correct emailadres beschikt. Stuur in dat geval jouw actuele emailadres door naar h.v.vliet@casema.nl.
De nieuwsbrief komt uit zodra actuele ontwikkelingen daartoe aanleiding bieden.