Walking Football…….. iets voor jou?

Je bent zo jong als je jezelf voelt en bent nooit te oud om te leren. Dat zijn de basisprincipes van het Walking Football. Een nieuwe voetbalvorm voor 60-plussers, die op hun oude dag nog lekker actief bezig willen zijn.
Via Walking Football kun je een leven lang van voetbal blijven genieten.
Bij deze vorm staat voetbal in wandeltempo voorop. Het wordt op een kwart veld afgewerkt. Tijdens een partijtje wordt er niet gerend. Ook mogen er geen slidings gemaakt worden en mag de bal niet boven heuphoogte komen.
Het is een mooie manier om te bewijzen dat je je voetbalstreken nog niet verleerd bent.
Wij gaan kijken of er voor deze voetbalvorm bij Erasmus interesse bestaat. Als speelmoment in de week denken wij aan de woensdagochtend of -middag.
Denk je dat Walking Football voor jou een uitdaging is, meld je dan aan bij:
– John Houtman, (john.roec@hotmail.com) of
– Piet van Dam, (pietvdam57@gmail.com)