Verslag ErasmusJO11-1 – Lyra JO11-3.

Zaterdag 7 oktober 2017:

We begonnen vandaag prima! Iedereen was op tijd en de vaders van Arjen en Arda zorgden voor een lekkere warming up. We hadden de eerste helft stevig wind tegen, maar met Zayd in het doel hielden we een hele poos de 0. Later ging Lyra van afstand schieten en gingen er een paar ballen over Zayd heen, hoog het doel in. Dat kunnen we nog voorkomen door in de verdediging, maar ook aanvallers kunnen daar aan meehelpen, geen ruimte te geven. Daar blijven we dus op letten hè! In de tweede helft stond Ansh in het doel en met de wind mee kon hij lekker ver uittrappen.
Dat leverde af en toe gevaar op en zelfs een doelpunt van onze 1e klas verdediger Ryan. Uiteindelijk werd het 8-1 voor Lyra, maar we blijven ons best doen!

Alle ouders weer bedankt voor het supporteren, ondanks de regen!

En…..volgende week gaan 2 vaders jullie leiders zijn!