Valse start Erasmus zondag

Erasmus zondag kende een valse start, zowel Erasmus 1, 2 als 3 verloren hun wedstrijden

Erasmus 1 tegen HMSH 1   –   6, Erasmus 2 – GDA 3 1-2 en Taurus 3 – Erasmus 3 3-0

Erasmus 1: Druk naar voren zetten, want dat willen we graag, even de kat uit de boom kijken, eentje op de man een ander verzorgt rugdekking. Na welgeteld 54 seconden gingen alle mooie plannen de prullenbak in, en voor we ons herpakt hadden, was het al over. Na rust en 63 seconden was het weer raak. We scoorden nog wel via Marnix uit een pingel, maar voor de rest was het niet wat we ons allemaal er van hadden voorgesteld en vierde andere zaken hoogtij, dat moet dus beter. Komende zondag kan dat al, uit bij Wanica Stars en laten we zien dat we niet voor niets zo gegroeid zijn in de voorbereiding. Een of twee missers per seizoen kan/mag en laten we die nu al gehad hebben.

Erasmus 2 had de nederlaag volkomen aan zich zelf te wijten. GDA, een stug spelende ploeg, maar zeker niet beter dan Erasmus wist na een aantal fraaie reddingen van Rik toch op 0-1 te komen. Nadat de warrig fluitende scheids,   en met gele kaarten strooiend, GDA met 10 man liet spelen leken de kansen te keren. Zeker toen Erasmus een kwartier voor tijd op de verdiende 1-1 kwam leek de winst voor het oprapen. Helaas werd het anders het was het de routine die dit keer ons in de steek liet, hetgeen waar we normaal zo geslepen in zijn. Ook wij kwamen met 10 man te staan en was er geen houden voor de uitstekende keepende Rik. GDA kwam met 10 tegen 10 op 1-2 en Erasmus was niet bij machte om er minimaal een gelijk spel uit te halen.