Vacatures bij SV Erasmus

NIETS GAAT VAN ZELF.

Een voetbalvereniging met meer dan 450 leden, waarbij iedere week ruim 22 teams voetballen, kan alleen goed functioneren dankzij de grote inzet en betrokkenheid van vele vrijwilligers. Een voetbalvereniging kan altijd meer vrijwilligers gebruiken ook al is hiervoor geen officiële vacature, want hoe meer mensen zich inzetten voor een bepaalde activiteit, hoe lichter de taak. Het werk is ook leuker te doen als hiervoor voldoende personen beschikbaar zijn dan wanneer altijd nog hulp gevraagd moet worden.

Wij beseffen als vereniging dat niet iedereen in staat is om wekelijks uren beschikbaar te zijn voor SV Erasmus, dit is voor diverse functies ook absoluut niet noodzakelijk. Zelfs met 1 uurtje in de week kun je SV Erasmus al fantastisch van dienst zijn.

Als iemand interesse heeft in het vrijwilligers werk bij Sv .Erasmus, neem dan contact op met één van de bestuursleden of meld u aan via john.roec@hotmail.com Binnen enkele dagen wordt contact opgenomen.

Als er specifieke behoefte is aan vrijwilligers, dan wordt dit hier onder vermeld:

Vacature Titel
Commissielid Voetbalzaken
Commissielid Kantinezaken
Commissielid Sponsorzaken