Uitslag Beker Erasmus (zo) 1 – SVH 1 1-4

Met een aantal afwezigen moest Erasmus voor de 5e maal aantreden tegen SVH. De vorige wedstrijd wist Erasmus nog van SVH te winnen. In de wetenschap dat SVH zich nog versterkt had wisten we van te voren dat het lastig zou gaan worden. Na een goede eerste helft waar Erasmus SVH meer dan prima kon bij houden werd het op slag van rust het 0-1 voor SVH. In de tweede helft keek Erasmus te snel tegen een 0-3 achterstand aan waardoor de wedstrijd snel gespeeld was. Ook nu weer een sportieve wedstrijd. Ondanks de nederlaag overheerst het positivisme en hebben wij een goede inzet getoond en hulde aan spelers die ondanks dat zij niet konden spelen zich ingezet hebben voor het team door hand en span diensten te verlenen. Ook dank aan de (spelers) vrouwen en Jaimy achter de bar die geholpen hebben dat alle aanwezigen konden genieten van een hapje en een drankje. Volgende week gaan we op herkansing en spelen we wederom thuis tegen SJC 2 om 14:30