TAC ’90 VE2 – sv Erasmus VE2: 5-2 

Na de winst van vorige week, een nieuwe kans om op de ranglijst te stijgen. Dat zou dan tegen TAC, 2 punten boven ons, moeten gebeuren. Klokslag 7 over 12 begonnen we vol goede moed aan deze missie. Vanaf minuut 1 zaten wij lekker in de wedstrijd, en wisten dit om te zetten in een licht veldoverwicht. Uit een corner van Steve schoot Baggio de bal mooi binnen, 0-1. Daarna nog voldoende kansen die onbenut bleven om de score verder op te voeren. Sorry ook van mijn kant L. Ons lichte veldoverwicht betekende zeker niet dat TAC ’90 minder was. Net zoals de afgelopen seizoenen, zijn wij ook dit seizoen weer aan elkaar gewaagd. Kansen benutten deed TAC dan weer net iets beter dan wij. Jammer genoeg gingen we met een 2-1 achterstand de rust in.

De 2e helft ging ook weer gelijk op. Resultaat technisch ging het ons minder goed af. TAC maakte de kansen beter af en liepen uit naar een 5-1 voorsprong. Dat had ook 5-4 kunnen zin, vermits wij… inderdaad de kansen hadden benut. Het killersinstinct was er deze week niet. Het laatste woord wel. Sander promoveerde de voorzet van Peter tot doelpunt. En dat was het voor deze week.

Danny en Sander danken wij hartelijk voor de assistentie.

De nederlaag smaakte bitter, maar de broodjes hete kip smaakte weer als vanouds.

Wij blijven steken op plaats 11 van de ranglijst. Gemakkelijk om omhoog te kijken, want onder ons staan er niet zoveel.

 

Tot volgende week.

 

Doelpunten                      
Baggio 5 Marco 2 Steve 1 Sander 1        
Willem 3 Peter Ha. 2 Robbert 1 De rest 0        
Dennis K. 3 Patrick 1 Michel B. 1 Totaal 20