SVH VE1 – Erasmus VE 0-6

Inmiddels is VE1 aan kop gekomen in de poule.  Met een wedstrijd minder staan we nu 2 punten voor op TAC’90. Zaak is om ook tegen de wat “mindere” tegenstanders scherp te blijven.  Punten kunnen zomaar verspeeld worden. Ondanks dat het sportieve SVH onderaan stond was het toch zaak om de boel scherp te houden.  Zeker gezien de weersomstandigheden die niet echt bijdroegen om er een lekkere voetbal zondag van te maken. Erasmus stond met net geen walking voetbal, maar wel prima combinerend, al binnen 10 minuten 0-2. Een monsterscore leek in de lucht te hangen. Echter de 0-3 liet (te) lang op zich wachten maar was wel de mooiste van de middag. Dennis wist van grote afstand uitglijdend deze binnen te schieten en liet de goed keepende SVH doelman het nakijken. Beide teams besloten na 40 minuten gespeeld te hebben in de eerste helft om op het veld te blijven en er nog een half uur aan vast te plakken. De tweede helft een kopie van de eerste helft. Erasmus liep uit naar 0-6 en nadat onze advocaat de bal over de heining naar een nog te bouwen nieuwbouw wijk wist te werken vonden beide teams het wel best en kon de 3e helft wel volledig afgewerkt worden. Doelpuntenmakers Appie 2x, Romano 2x, Dennis 1x en Niels 1x, Volgende week Wanica Star thuis waar we nog wat recht te zetten hebben.