Sv Erasmus zaterdag gelijk bij GDA

Op een mooie zonnige dag speelde Sv Erasmus uit tegen GDA op sportpark Madestein.

Sv Erasmus kwam goed uit de startblokken en kwam al snel tot goede mogelijkheden.
Het duurde dan ook niet lang voor de 0-1 viel.
Jeffrey Vreeswijk werd goed weggestuurd op de linkerflank en schoot de bal mooi over de keeper van GDA heen. Er werd voor elke meter door Sv Erasmus gevochten en liet bij tijd en wijle mooi voetbal zien. De 2-0 liet dan ook niet lang op zich wachten. Ibrahim El Assili kwam er via de rechterkant goed door en gaf de bal bij de 2de paal voor. De mee opgekomen Jochem Pronk kon hierdoor de bal simpel intikken. Orkun Catak kreeg nog een kans via een goed ingeschoten vrije trap op de 0-3 maar de keeper tikte de bal uit de kruising.

In de 2de helft een ander beeld.
GDA drong Sv Erasmus al snel terug op de eigen helft.
Uit een vrije trap kwam GDA op 1-2 via een ongelukkige eigen goal van Mike van Beurden.
Sv Erasmus kwam er nog enkele keren goed uit via de counter maar had niet het geluk in de afronding. In de 80ste minuut was het GDA dat via de scrimage de 2-2 maakte.

Al met al een terecht gelijk spel. Sv Erasmus dat de 1stehelft dicteerde en GDA dat de 2de helft deed.
Volgende week Sv Erasmus om 14.30 thuis tegen RVC Celeritas.