sv Erasmus VE2 – TAC ’90 VE2: 3-1

Tijd voor de smaak van de overwinning. Na 2 nederlagen werd dit min of meer verlangd door het in grote getale opgekomen thuispubliek. Komt je vriendin uit Amsterdam kijken en sta je wissel, da’s klote. Redding was nabij, Ron had zich verslapen (hallo Ron we spelen om 12.00 uur?), dus kon Peter gewoon in de basis beginnen om zijn vriendin te laten zien waar zijn echte talenten liggen. Ron heeft waarschijnlijk de hele week geslapen, hebben wij uit betrouwbare bron gehoord, die wij uiteraard niet zullen noemen. Hij is voor het laatst gezien in de baby skilift in de Uithof, tot grote schaamte van de kids. Bijna compleet werd deze week gestart tegen TAC ’90. 6 wissels dus de basis wist wat hun te doen stond. Geen hoogstaand voetbal in de eerste helft, maar de werklust leek aanwezig. Het lukte Hans vandaag om de 1-0 te scoren, dit was nog niet gelukt dit seizoen. Als we dit iemand gunnen is het onze harde werker Hans wel. Voor de rust wist TAC’90 gelijk te maken. Aan Max werd nog de suggestie meegegeven om 90 minuten te spelen, maar de paniek in zijn ogen gaf ons de overtuiging om dit niet te doen. Zoals gezegd de 2e helft met veel verse krachten. Meer voetbal in de ploeg en de druk naar voren werd verder opgebouwd. Pittige overtredingen zo nu en dan, maar daar raakt onze scheidsrechter niet van in paniek, dat is de zwaartekracht die zijn werk doet, was zijn uitleg. Carl verliet na 3 minuten het veld met een zweepslag en strompelde het veld af. Hij is om 14.12 uur uit de kleedkamer vertrokken om op tijd om 20.00 uur voor het eten thuis te zijn, gaf hij met enige zelfspot aan. Wim volgde zijn voorbeeld maar bleef volhardend bier drinken in de kleedkamer. Terug naar de wedstrijd, Steve maakte de 2-1 en Peter Ho. de 3-1. Hoera 3 punten en plaats 5 op de ranking. Meer doelpunten zaten er zeker in maar de kopzekerheid van Willem bleef vandaag achterwegen. Teun probeerde het nog voor te doen maar ook zijn poging leek nergens naar. Volgens Patrick is enige roem voor de verdediging op zijn plaats, en ik kan mij daar wel in vinden. In de kleedkamer doet de leesbril het goed, ook voor spelers in de ontkenningsfase blijkt dit een openbaring. Het centrum van Roda schijnt een aanrader te zijn. Een bezoekje waard zullen we maar zeggen. Stel je doet mee aan een quiz en de quizmaster zegt u heeft een weekendje weg gewonnen. U mag iemand meenemen meneer. Wie neemt u mee, antwoord A: uw vrouw? B, B, B, riep de man snel. Bulent is overigens in vorm, dat hebben we in de kleedkamer zelf mogen aanschouwen. T-shirtje van slimfit doet wonderen. De pasvorm van dit shirt toonde zijn figuur in optima forma, inclusief decolleté. Nog even een korte uitleg voor een avondje stappen. Als je een leuke meid tegen komt met een adamsappel en grote handen, dan is het op zeker een travestiet. Max doe hier in het vervolg je voordeel mee. Kortom het was weer gezellig deze week.

Groet Michel.

 

Doelpunten                          
Willem 15 Peter Ho 6 Bulent 3 Steve 2 Michel L. 1        
Peter Ha 14 Teun 4 Ron 3 Hans 1 Michel B. 1        
Baggio 6 Ayoub 3 Raymond 2 Max

 

1