sv Erasmus VE2 – ODB VE4: 5-0

2-10-2016

Regen, wind en doelpunten.

De nederlaag van vorige week tegen SEP werd gekwalificeerd als kansloos. Een betere tegenstander waartegen VE2 niet de weerstand kon bieden waartoe zij normaliter in staat is. Tegenstander murw spelen in de 1e helft en in de 2e helft toeslaan ging dit keer niet op. Dat we zelf niet aan scoren toe zijn gekomen is sowieso een unicum in de geschiedenis van VE2, het ontbreken van een verslag evenzo. Kortom verbeterpunten alom, ook bij veterenen 2, of misschien juist bij veteranen 2. Dit weekend een nieuwe kans tegen ODB. Geen wijzigingen in de strategie zoals hierboven omschreven. Deze week lukte het namelijk wel. De eerste helft een min of meer gelijk opgaande strijdt. Toch mag gezegd met een licht overwicht in het voordeel van VE2. Licht werd uitgedrukt in een 1-0 ruststand. Niet in de minste plaats door fantastisch keeperswerk van Dennis. Anderzijds door een mooie passeerbeweging van Ayoub die zichzelf vrij speelde, de weg naar de goal helemaal zelf afgelegde en dit bekroonde met een doelpunt.

Voldoende verse krachten werden ingezet om er nog een schepje bovenop te doen. En jawel de tactiek werkte weer en zo kon de wedstrijd vrij eenvoudig worden uitgespeeld. Mooi steekballetje van Anthony bracht Raymond vrij voor de goal, die vervolgens beheerst afmaakte. Onze harde werker Baggio, werkte de bal zelf in de herkansing over de achterlijn. De 3-0 voorsprong voelde lekker. Dennis zette het prima keeperswerk ook in de 2e helft door. De “nul” achterin is tenslotte ook belangrijk voor het moreel. Niet omdat de basisspitsen vandaag niet goed genoeg waren, maar omdat we gewoon door wisselen, verruilde we Willem en Bulent voor Marco en Ayoub. Die laatste, Ayoub dus, had er zin in en verschalkte de keeper van ODB nog 2x. Vol trots met 3 doelpunten op zak liep hij met een “smile” van oor tot oor van veld 3 terug naar de catacombe van stadion Erasmus. Er werden dus weer 3 punten toegevoegd, wij zijn tevreden, ondanks regen, wind en …. doelpunten. Jullie lezers ook? J

 

Groet Michel.

 

 

Doelpunten                          
Willem 6 Ayoub 3 Steve 1 Bulent 1 Raymond 1        
Peter Ha 5 Peter Ho 2 Michel B. 1 Ron 1            
Baggio 3 Michel L. 1 Max

 

1 Teun 1