sv Erasmus VE2 – HDV VE1: 4-1

Het moest anders, maar hoe. Met foto’s werd er gezegd.

Daar komt ie dan. Foto 1 geeft de intensieve voorbereiding aan, met de opstelling op het bord.

Foto 2 geeft direct inzicht in het wisselbeleid.

VE21  VE22

Dezelfde aanvoerder werd er geroepen, want die is ook niet meer ongeslagen.

Kees met een K, of anders meneer Laros voor u, dus wederom aanvoeder.

Deze zin klinkt zo lekker. En dat alles onder de bezielende leiding van Cock Geurse.

Prima scheidsrechter, geen commentaar op de leiding, probeer het maar eens en je krijgt een non verbale blik, zo van kom maar op als je durft, dat je het wel uit je hoofd laat. Niet dat deze partij enige aanleiding voor commentaar in zich had, maar het kan maar duidelijk zijn. Lekker gefloten scheids, bedankt. Veld 1 kunstgras bleek onze redding. Daarop zijn we in 2016 nog ongeslagen werd geconstateerd. En denk nou niet dan we daar niet eerder op gespeeld hebben, jawel daar werd dit jaar de oliebollenwedstrijd met 1-0 gewonnen. Kortom er lag niets in de weg om na lange tijd weer eens 3 punten in de wacht te slepen. En zo geschiedde het ook. HDV was een leuke tegenstander om tegen te spelen, en beide partijen lieten elkaar lekker voetballen. Eerste helft met de wind schuin mee. De wind hinderde ons en HDV in de precisie. We wisten er soms geen raad mee is een logischere verklaring. Na diverse kansen te hebben laten liggen, maakte we de 1-0. Willem gaf aan op Roger, die netjes afwerkte. De wekelijks trainingsarbeid van Roger begint zijn vruchten af te werpen. Willem terug aan het front betekent in de regel doelpunten, en jawel, balletje van Peter in de diepte en dan beheerst de keeper uitkappen en scoren. Je begrijpt de thee smaakt net iets lekkerder met een 2-0 voorsprong. Michel Bot en Renato Bernardon schitterde inmiddels op veld 3 bij VE1, en zo hebben we daar ook onze bijdrage geleverd. Helft nummer 2 bleek wederom voor VE2 te zijn. De voorsprong werd verdubbeld naar 4-0 door ook nu weer doelpunten van Roger en Willem. Beide mannen doen dus goede zaken in onderstaand klassement. Dit had zelfs veel beter gekund als we alle kansen hadden benut. We waren iets te sociaal bezig met een net iets te hoge gunfactor. En ja dan blijven dubbele cijfers uit, want dat had zeker mogelijk geweest. Zou je bijna nog met een teleur stellend gevoel terug de kleedkamer in gaan. Nou ja, het laatste woord was aan HDV die de eer wisten te redden. Mooi resultaat en 2 plaatsen gestegen op de ranglijst. De snelle rekenaars onder ons zeggen dan als we dat iedere week doen dan eindigen best nog wel hoog. Oh jee, niet te veel euforie, eerst maar even genieten van deze overwinning.

 

Groet Michel.

 

Doelpunten
Baggio 7 Peter 5 Bulent 3 Raymond 2
Michel B. 6 Michel L. 4 Roger 3 Marco 1
Willem 6 Ayoub 3 Steve 3 Teun 1