Stompwijk ’92  Vet  1 – Erasmus Vet 2: 7-0 

Zo, dat hebben we weer gehad. De “gif” beker is leeg. We liggen op de bodem, geveld met een zevenklapper. Therapeuten en coaches zullen Erasmus Vet 2 vast als een interessante uitdaging zien. “Zoveel talent en ervaring met zo weinig rendement” Moeten we de reanimatie op een prettige manier opstarten of toch maar ‘n rustig inslapen bewerkstelligen?

Aangezien Vet 2 nog enigszins wilsbekwaam is en daarnaast stuitend eigenwijs, gaan we voor de kwaliteit van het leven en daar hoort, voor ons voetbal bij. Reanimeren en revitaliseren dus. Laten we niet teveel naar elkaar wijzen. De een komt te laat op het veld en de ander verlaat het weer te vroeg, het veld is te hard, de bal is te zacht, de instelling/opstelling/afstelling van speler/team/schoen is niet goed, om maar want redenen te noemen. Er is altijd wat, zult u denken en dat klopt ook maar ondanks dit alles, blijft er voldoende over om het volgende week weer te proberen.

De competitie begint met  “nieuwe ronde en nieuwe prijzen”. Hopelijk zijn we met meer en frisser.

 

Senior

 

 

Senior

 

Doelpunten
Baggio 1
Teun 1
Totaal 2