Start jeugdtrainingen seizoen 2018/2019

Hoewel de vakantie nog in volle gang is, staat het seizoen 2018/2019 al weer voor de deur.

Op maandag 20 augustus beginnen de jeugdtrainingen. Zie bij Jeugd/Trainingstijden het schema voor het seizoen 2018/2019 met daarbij de trainers per leeftijdscategorie/veldindeling/kleedkamerindeling.. Het komende seizoen zullen de groepen JO11 en JO12 op de dinsdag en de donderdag gaan trainen vanwege de beschikbaarheid van de trainers.

De indeling van de spelers per categorie volgt hieronder: de definitieve team-indeling zal geschieden in de eerste twee weken van de trainingen.

Op zaterdag 1 september wordt gestart met de bekercompetitie.

JeugdO17/16/15

Hassan, Yahya
Aydin, Ali
Azzeggarh, Oualid
Chelaghma, Massi
Ogretmen, Baris
Ramsahai, Prem
Elghazouani, Redouane
Gul, Berat
Leroy Trad
Abdessamed Benchabar
Zizaoui, Reduan
Seter, Sahit
Shakir, Hasan
Ramsahai, Roy
Tahri, Badr
Hassan, Ibrahim
Akachar, Marwan
Sahin, Ahmetcan
Benaisse, Amir
Ben Aissa, Anouar
Kayitera, Yannick
Mizen, Ihab
Moudian, Faisal
Tatli, Sadi
Schaap, Tyronne
Hamer, Donny den
Ramsahai, Viresh
Pereira, Tezrick
Gholbzouri, Ilias El
Ziani, Walid
Youssefi, Amir el
ILahibaks, Naiem
Kaya, Omer
Belhaj, Hicham
Reynov Dahlan
Ashwin Phull

JeugdO14

Laajab, Marwan
Moesawerie, Moazen
Akbulut, Israfil
Tekkurt, Muhammed Kaan
Achalhi, Mohamed
Singh, Prabh
Fojtuch, Karol
Tahiri, Chahid
Alit, Naoufal
Sahin, Derman
Ben Aissa, Anas
Kayitera, Maxime
Dogan, Kerem
Mesri, Issam el

JeugdO13

Arslan, Kerem
Arslan, Emre
Tekkurt, Nihat
Yavuz, Guvencan
Daskapan, Heysem
Karabela, Arda
Kasikirik, Beyaz
Renfurm, Yahia
Develing, Chris
chantoufi, abderrahman
mikolaj,bik

JeugdO12

Kipcak, Arda
Schaap, Willem
Cristina, Rowen
Achalhi, Zayd
Kaur, Ansh
Demirbag, Arjen
Karakas, Mirac
chantoufi, oubayd

JeugdO11

Elkamali, Sami
Gelder, Illias van
Sassiaoui, Younes
Loukili, Mohamed
Cherif, Josef
Ghazouani, Amin el
Stewart, Shanoi
Jaouhari, Mohamed el
Yildirim, Inanc
Eray, Robin
Oul, Faris el

JeugdO10

Chelaghma, Youba
Piroe, Ishaan
Tatli, Alper
Aazizi, Adam el
Kaya, Mustafa
Trabelsi, Tariq
Cicek, Muhammed
Ramsanjhal, Resham
Barut, Mehdi
Achalhi, Issam
Balta, Atahan
Bektes, Baris
Aouled-Lahcen, Saladine
Tas, Cagrikerim
Gunay, Loran
Bisschop, Ky-Zyan
Fusiara, Tomasz
Gunebakar, Ogulcan
Mouslim, Adam
Moussa Abo Zrek

JeugdO09

Gunay, Yusuf
Bozbey, Ardil
Boukakar, Salim
Amrani, Massin el
Aznai, Nassim
Kucukbarutcu, Mustafa
Lang, Jordy de
Oul, Jounayd al
Ammar Celik
Khatouti, Zayd el
Moumen Abo Zrek
Long Yu Xuan Ruan
Reavano Tilstra

JeugdO08

Berge, Pepijn ten
Maat, Damian
Chelaghma, Ghilas
Hayoun, Ayman
Balta, Umut
Plug, Joey
Hartgring, Dario
Teeseling, Tobias van
Balta, Eren
Kinderen, Justin der
Markai, Ilyas el
Celtik, Can
Paassen, Daniel
Vrolijk, Brett