Standaardteams niet voor 29/30 januari in actie

Zoals bekend zijn de huidige maatregelen ter bestrijding van het Coronavirus tot 14 januari 2022 verlengd. De nieuwe Omikron-variant zorgt daarnaast voor extra onrust. Hierdoor zijn er nog veel onzekerheden over wanneer de competities kunnen worden hervat.
De KNVB heeft ons vandaag bericht dat door de verlenging van de huidige maatregelen nu al duidelijk is geworden dat in de speelweekenden van 15 en 16 januari en 22 en 23 januari in de categorie A (zaterdag 1 en zondag 1) niet zal worden gespeeld. Op zijn vroegst zal het weekend van 29 en 30 januari als inhaal speelweekend worden gebruikt voor de wedstrijden die vóór 29 november gespeeld hadden moeten worden maar werden afgelast.
Hopende dat er geen nieuwe maatregelen na 15 januari komen, zouden in de categorie B alle wedstrijden in het programma gewoon doorgang vinden. Deze wedstrijden laat de KNVB dan ook staan als gepland.