Quick VE 2 – sv Erasmus VE2: 5-2

Van heer en meester naar de schlemiel.

13-11-2016

Hoe ga ik dit verslag vorm geven? Wat gebeurde er allemaal? Potentie voldoende bij Ve2, zeker dat wel. Geen vuiltje aan de lucht in de eerste helft, zo leek het. Zelf had ik een prachtig overzicht over het veld, als vervanger in de goal. Aanvankelijk was dit ook genieten, zo lekker met het spel voor je op de helft van de tegenstander. Een beetje in de war van wat regendruppels, maar daar hield het ook wel mee op. Feitelijk onbegrijpelijk dat we niet wisten te scoren. De laatste pass kwam er maar niet, en de keren dat we er doorheen kwamen stond de keeper op zijn post. Tegen de verhouding in dus een 0-0 ruststand. Niets aan de hand zo leek het, zij beschikte slechts over 11 spelers en wij hadden een handvol wissels. Standaard is de 2e helft dan voor ons. Het tegendeel bleek waar te zijn vandaag. In de 2e helft was VE2 geen schim van wat zij normaal laat zien. Passes over 8 meter kwamen niet aan. De coaching “ pass dan over 7 meter”  bleek eveneens niet te werken. Dit alles gaf Quick nieuwe moed. VE2 volledig uit de organisatie spelend gaf alle ruimte weg voor counters en daar werd gretig gebruik van gemaakt. Deze helft maakte in mij vooral druk over al die mensen die op mij af kwamen rennen. En dan ook nog in meerderheid. Jullie begrijpen, er was sprake van capitulatie achterin. Quick wist de score te openen en vervolgens riant uit te lopen naar een 4-0 voorsprong. Het werd nog wel

4-1 door Willem met nog 12 minuten op de klok. De 5-1 was de nekslag. Dat wij deze week het laatste woord hadden is eveneens voor de wel bekende statistieken. Bulent maakte nog 5-2, maar dat mocht de pijn niet verzachten. Een off-day zullen we maar zeggen. Niet dat Quick VE2 nou zo’n wonderploeg is, maar zij hebben wel terecht gewonnen. Vervolgens hebben wij ons verlies als mannen gedragen en zijn we met elkaar gaan “knuffelen”. Je moet wat toch. Na afloop ging het over krokodillen en struisvogels. Verhalen over uitstapjes verzachten het leed een beetje. Onder de douche werd nog een poging tot een wedstrijd analyse gedaan. Kansloos maar leuk geprobeerd. Je hebt van die dagen… we bedoelen het goed maar er komt niets uit. Deze wedstrijd kan je maar gehad hebben.

 

 

Groet Michel.

 

 

Doelpunten                          
Peter Ha 9 Baggio 3 Bulent 3 Steve 1 Michel B. 1        
Willem 9 Peter Ho 3 Ron 2 Raymond 1            
Teun 4 Ayoub 3 Michel L. 1 Max

 

1