Quick VE 1 – Eramus VE1 0-7

Het moet niet gekker worden, iedereen ruim op tijd waarbij de leider zich als laatste maar wel op tijd melde omdat zijn auto iets wat ver weg geparkeerd stond en hoe frustrerend is het als je met de spullen aankomt en er ineens voor de deur plaats blijkt zijn. Pfff vooral de terugweg. De voorbereiding was goed, de tactische bespreking wordt ook steeds beter,  er kan immers keihard ingegrepen worden nu we kunnen door wisselen. Hilariteit alom want de ham vraag was kon Quick voldoende tegenstand bieden en zouden we de 90 minuten uitspelen?. Het werd een beetje ja en helaas nee na 83 minuten vond Quick het best. In de eerste 20 minuten kon Quick goed tegenstand bieden en was het bij vlagen gevaarlijk en kwam Erasmus een paar keer goed weg door enerzijds de hulp van de lat en anderzijds dat Arno op de goede momenten scherp was. Dat alles onder leiding van de bijzondere (overigens goed leidende) scheidsrechter met zijn assistent hond. Toch wist VE1 met een soort walking football er lustig op los te combineren en liet de keeper van Quick uiteindelijk 7x de bal uit het net vissen. .
De nabespreking was weer ouderwets onder het genot van een klein sapje en hapjes werd er al vooruit geblikt naar aankomende zondag. Doelpuntenmakers deze keer goed verdeeld. Xander, Johnny, John, Dennis en Maurice allen 1x. Ap moest hier weer eens van afwijken en scoorde 2x en gaat duidelijk voor de topscorer trofee.