Prima zaterdag voor de jeugd

Na een weekje voorjaarsvakantie met wat minder trainingen maar wel met een grote groep jeugdspelers voor de extra activiteit op de maandag zouden 5 teams de wei in gaan. Zouden…………. want op zaterdagochtend belde HVVop  dat hun JO17 geen team op de been kon brengen. Erasmus JO9 1 en 2 hadden een (vroege) uitwedstrijd en die werden beide gewonnen. Erasmus JO13-2 trad op het hoofdveld aan tegen Verburch: met een ruststand van 0-0 werd de tweede helft met meer onderscheidende shirts volop op de aanval gespeeld en dat leverde een mooie 2-1 overwinning op. ErasmusJO13-1 moest het opnemen tegen het versterkte team van GDA. De eerste helft ging prima op met een stevige wind mee voor Erasmus met een iets te fanatiek coachende GDA bank. De tweede helft een sterker een beter voetballend GDA maar wel met een zeer negatieve supporters (lees ouders) langs de lijn. Regelmatig opmerking makend op de beslissingen van de scheids in woord en gebaar. De scheids besloot dan ook de ouders maar even toe te spreken en zich te vervoegen in de kantine om daar een bak koffie te gaan drinken i.p.v. het voetbalplezier van de kinderen te verzieken. Een van de spelers van GDA kon dit wel waarderen met de opmerking: goed gedaan scheids: het is iedere week hetzelfde !.. De spelers maakten er zelf een spannende en zeer sportieve wedstrijd van de uiteindelijk verdiend werd gewonnen door GDA met 2-0,