Peter Hartgring toegelaten voor cursus UEFA B

 

Afgelopen week is bekend geworden dat Peter Hartgring met goed gevolg de toelatingsprocedure voor de opleiding UEFA B heeft behaald. Vanaf September start voor hem deze zeer gewenste opleiding.

 

Hartgring gaat zijn vijfde seizoen in bij de heren van Sv Erasmus Zondag selectie. Na het mislopen van de promotie naar de 3e klasse vorige seizoen en met het huidige seizoen de corona uitbraak, gaat de Zondag selectie er weer voor komend seizoen. De huidige selectie blijft nagenoeg intact, en kunnen zelfs nog nieuwe spelers verwelkomen. Hoe de competitie eruit komt de zien is nog steeds de vraag? Kleine hoop is nog steeds dat de KNVB voor deze regio de 3e en 4e Klasse samenvoegt, zodat ook de Zondag selectie een normale competitie kunnen gaan spelen.

Ook de aanvoerder Bas Oomens van de Zondag selectie is toegelaten tot de Cursus UEFA B (jeugd). Bas is naast speler en aanvoerder ook trainer bij de jeugd van ADO Den Haag.