Paastoernooi sv Erasmus 08 april 2022

 

 

Eindelijk, na ruim 2 jaar was er eindelijk weer, na corona, een Paastoernooi mogelijk bij sv Erasmus. Er waren deze keer weer veel inschrijvingen en kwamen uiteindelijk uit op 10 tafels klaverjassen en 2 tafels jokeren. Voor de organisatie uiteraard heel positief dat het animo voor het toernooi nog steeds aanwezig is..

 

 

 

 

 

Er waren voor het klaverjassen 40 deelnemers die streden om de prijzen.

Einduitslag Klaverjassen:

1e prijs George van Leersum 5507
2e prijs Ton de Heer               5227
3e prijs Peter van Beelen       5158

Op het podium hadden onze jokeraars plaatsgenomen en hiervoor waren er 9 deelnemers de streden voor de prijzen.
Einduitslag Jokeren:

1e prijs Sabrina Houtman

 

 

De tombola was er ook weer en de organisatie had voor mooie prijzen gezorgd.
De hoofdprijs was deze keer een combi magnetron en uiteraard ontbrak ook het drankenpakket niet bij de prijzen.

 

 

 

 

We kunnen weer terugkijken op een geslaagde avond en we danken de initiatiefnemers voor de organisatie en uiteraard ook de dames voor het verzorgen van de bar. Iedere deelnemer kreeg een kleine paasstol mee voor de Paasdagen.