Ontwikkelingen Jeugdvoetbal 2022/2023

Het is een drukte van belang bij de Jeugdafdeling. Sinds de start van het seizoen begin september hebben zich inmiddels ruim 35 nieuwe jeugdleden aangemeld. Met alle teams zijn ouderavonden georganiseerd en dat heeft een aantal enthousiaste ouders opgeleverd die zich gaan inzetten voor de jeugdafdeling. Ook dit jaar kan de jeugdafdeling gebruik maken van de diensten van in totaal 14 stagiaires van Mondriaan waarvan er een aantal een team begeleiden. Dit tezamen heeft ertoe geleid dat per heden 2 nieuwe teams bij de KNVB zijn ingeschreven.
Naast JO12-1 komt er een team JO12-2 en bij de JO08 komt er een tweede team bij.
De mini’s die alleen op woensdag trainen begonnen met 5 kinderen en dat zijn er nu tegen de 15.
De overige teams zitten goed in de spelers.
Dit geeft vertrouwen voor de toekomst.