Onnodige nederlagen Erasmus 1 en 2

 

Erasmus 1 verloor geheel onnodig en jammerlijk in de laatste minuten van Delfia 1 met 1-0. Het heeft even geduurd, maar het hoge woord moet er toch uit : Foei. Of het nu iemand in het wit, geel of oranjerood is, je moet je nooit laten irriteren. Opnieuw een les, die we klaarblijkelijk moeten leren.

En dan ook nog de kuikenbak in, terwijl we de veel betere ploeg waren . . . . . zonde zonde zonde.

Hetzelfde gold voor Erasmus 2 die binnen 10 minuten met 2-0 voor stond uit bij BMT maar binnen 25 minuten tegen een 4-2 achterstand aankeek  door persoonlijke kinderlijke fouten. Na rust nog volop de kansen gekregen om alsnog te kunnen winnen echter aanval op aanval waarbij veel kansen ontstonden werden niet in goals omgezet. Uiteindelijk werd het 6-3 voor BMT.