O.D.B. Vet3 – sv Erasmus Vet 2: 5-1

Alsof het een replay was van vorige week. Weer een ploeg met inzet en venijn en weer een tweede helft met een gelijke stand, en inderdaad weer verloren. Het positieve zat hem in de terugkeer van Patrick, Teun, Marco en Umit. Al was het maar tijdelijk.

ODB speelde veel diepe ballen achter onze verdediging zodat zij, met snelheid en “een/tweetjes” hun afkorting viermaal konden waarmaken. Op wat halve kansjes na, hadden wij het nakijken. De tweede helft liep het beter. Willem scoorde en wij raakten 2 x de paal. Helaas zag de scheids als enige weer eens een handsbal zodat we de aansluiting niet konden krijgen. Jammer maar oké ook deze ploeg is beter en fitter.

Na een kleine versnapering en diepzinnige analyses sloten we de wedstrijd af. Een vraag bleef volgens Willem R. nog onbeantwoord. Waarom blijft het na zoveel nederlagen nog leuk?

Nou Willem, het blijft leuk bij Erasmus Vet 2 want ……………….

  • Youb was er weer
  • ullent is vooral op social media goed bezig
  • O is beter en fluit volgende week weer
  • en Dulk is 4 weken afwezig dus wordt Patrick de nieuwe spits.

Volgende week hebben we misschien het beste antwoord. Tot dan zijn alle antwoorden goed.

Senior

 

 

Doelpunten                          
Willem 5 Marco 1                    
Peter Ha 4 Michel 1                    
Teun 3                        
Baggio 1             Totaal 16