Nog te goed: laatste wedstrijd verslag Erasmus zo

Overal bloemen. Logisch, dat hoort bij een kampioenschap. Echter toen HDV al lang en breed weg was bleken er nog overal bossen te liggen. Die hebben we dan maar aan onze vrouwelijke supporters gegeven, natuurlijk was onze tegenstander beter. Geholpen door een paar foutjes bij ons. Amine zorgde voor onze twee treffers. Vanaf randje zestien ging dat een stuk overtuigender dan vanaf de stip. Zo zit ons seizoen erop. Begonnen uit het niets en uitgegroeid tot een echte vriendenploeg, mede mogelijk gemaakt door vele helpende handen. E.e.a.  bleek bijvoorbeeld afgelopen woensdag. Iedereen was  er bij  voor de examen-training van Bas. Hij kreeg een acht en had geen stem meer over. Kortom, we mogen best trots op ons zondagteam. Nog een paar trainingen. Namens zondag 1 een prettige vakantie. We zien elkaar weer in augustus. Oh ja HDV won overtuigend met 2-8 en verdiende terecht het kampioenschap waarmee we ze van harte feliciteren.