Nieuwe groep spelregelbewijs

Sinds enkele seizoenen zijn spelers die 17 jaar oud zijn of in enig jaar 17 jaar worden, verplicht een spelregelbewijs te halen. Hiermee wordt geprobeerd de kennis van de spelregels te verbeteren. En dat kan weer ten goede komen aan sportiviteit in het veld.

Komende week zal het secretariaat een groep spelers berichten dat zij voor 15 juni aanstaande het spelregelbewijs moet behalen. Instructies zullen worden gegeven hoe dat digitaal eenvoudig uit te voeren is. Je kuntĀ  elkaar daarbij helpen door het samen te doen.

Het gaat deze keer om de volgende spelers: Ouail Akkouh, Massi Chelaghma, Redouane Ekghazouani, Berat Gul, Loukmane Hasnaoui, Akshay Jagesar, Zakaria Kejouan, Walid Najah, Baris Ogretmen, Prem Ramsahai, Semih Sonmezdag, Leroy Trad en Daan Zeemeijer.

Veel succes!