Mooie voetbalzaterdag voor de Erasmus jeugd

De zaterdagochtend begon vroeg (de F-teams moesten in het donker om 07.30 uur verzamelen) met een, door de vorst,  wit tapijt van de rijp op de velden. Dat betekende vele afkeuringen in de ochtend maar gelukkig konden onze teams allemaal de wei in , mede door onze prima velden. De trainingen stonden de afgelopen weken in het teken van AANVALLEN. En dat hebben de teams prima gedaan met meer (28) doelpunten gemaakt dan (23) tegen gekregen. De 3 F-teams haalde 7 punten binnen, de E en D teams verloren (maar wel met leuk voetbal en meer dan prima inzet) en de C teams en het B team  hadden er veel zin in en behaalde mooie en ruime overwinningen. En naast de enthousiaste spelers heel veel ouders met sportieve aanmoedigingen (het E-team had zelfs een tactische voorbespreking met ALLE ouders erbij !), zowel van Erasmuszijde als van onze tegenstanders. En een compliment aan de scheidsrechters die in de stevige kou, vanwege de striemende wind, de spelers weer een prima sportmiddag hebben bezorgd