Mooie opbrengst Grote Clubactie

De jeugd heeft een prima prestatie neergelegd. dat doen ze natuurlijk iedere zaterdag op het veld maar dit keer ook buiten het veld. Voor de Grote Clubactie heeft de jeugd zich ingezet om loten te verkopen en dat heeft voor Erasmus 1.470,00 Euro opgeleverd.

De 10 jeugdspelers met de grootste verkoop krijgen van de Grote Clubactie nog een leuk aandenken en de beste 3 verkopers een mooie prijs van Erasmus. De overhandiging hiervan zal volgende week plaatsvinden.

Het gaat om de volgende spelers:

  1. Abas Ibrahim
  2. Regimar Cuesta
  3. Kian Hendriks
  4. Juregan Betrian
  5. Yusuf Gunay
  6. Tariq Trabelsi
  7. Ky-Zyan Bisschop
  8. Michel de los Santos
  9. Yahya Ghazi
  10. Jay Lourens

Naast de spelers is nog een grote pluim verschuldigd aan Tamara Wiersma voor de organisatie ervan.