Meld je aan voor de 25 jaar SV Erasmus Reünie op 1 juli

Op 1 juli aanstaande is het 25 jaar geleden dat sv Erasmus werd opgericht. De club ontstond uit een fusie tussen VVP en GDS. 25 jaar later kan geconcludeerd worden dat van een geslaagd huwelijk sprake is. En dus is er alle reden om dit via feestelijkheden uit te dragen.

Op vrijdag 1 juli wordt een reünie georganiseerd, bestemd voor oud-GDS-leden en oud-VVP-leden. De huidige leden zijn uiteraard ook van harte welkom. Onder het genot van een drankje en een hapje zal in de afgelopen tijd worden teruggekeken en zullen verloren gegane vriendschappen in ere worden hersteld. Vanwege het bijzondere karakter van deze reünie zullen zogenaamde fusie-prijzen worden gehanteerd. De inloop is om 19.30 uur en de start om 20.00 uur.

Aanmeldformulier:

Na het aanmelden ontvang je van ons een e-mail ter bevestiging.


    * Verplichte velden