Maikel van Wijngaarden keert terug bij sv Erasmus zaterdag

Na een aantal seizoenen afwezigheid keert oud-aanvoerder Maikel van Wijngaarden terug bij de zaterdagselectie van sv Erasmus. De 31-jarige Maikel komt over van hsv DUNO, waar Maikel meerdere seizoenen heeft gespeeld. Na een aantal goede gesprekken met de technische staf van sv Erasmus heeft Maikel besloten om weer terug te keren naar de zaterdagtak van sv Erasmus, wat hij zelf ooit heeft helpen oprichten. Maikel is van origine altijd de centrale verdediger geweest bij sv Erasmus, maar kon ook prima uit de voeten als verdedigende middenvelder of gelegenheid spits. Voor trainer Patrick Vink alweer de eerste officiƫle versterking voor het nieuwe seizoen.

Zowel de kantineomzet als de technische staf van sv Erasmus zijn verheugd met de terugkeer van Maikel. Wij wensen hem dan ook veel succes bij sv Erasmus!

Maikel Erasmus