Laatste info 19e Chris Houtman Vriendenvoetbaltoernooi

Zaterdag 16 juni is het dan eindelijk zover: het 19e Chris Houtman Vriendenvoetbaltoernooi.

Ook dit jaar gaan we er een groot feest van maken. Elk team ontvangt na een bijdrage van € 50,- een kratje bier en verzorgen we een koud / warm lopend buffet. Wij verzoeken jullie bij aankomst de bijdrage te betalen in de bestuurskamer bij ondergetekende.

Aan het eind van de middag staat het buffet gereed waarna het tijd is voor de tombola. Gedurende de middag staat er voor de kinderen een springkussen gereed. Voor de dans- en muziek liefhebbers is er tot in de late uurtjes een coverband. Tevens zal er overdag een DJ de sfeer er al goed inbrengen.

Wij verwachten dat de teams uiterlijk om 10.30 uur aanwezig zijn. De eerste wedstrijden beginnen om 11.00 uur. Bij binnenkomst ontvangen jullie een programmaboekje en wordt de poule indeling bekend gemaakt.

Kort samengevat ziet het programma er als volgt uit:

10.30 uur Aankomst deelnemers
11.00 uur Aanvang toernooi
12.30 uur Start verkoop sate en broodjes hete kip
14.00 uur Start DJ
16.00 uur Prijsuitreiking ( direct na de finale)
17.45 uur Aanvang buffet
18.45 uur Tombola
20.00 uur coverband