Laakkwartier VE1 – sv Erasmus VE 2: 5-2

Laakkwartier de koploper en al kampioen in onze poule. Leeftijd fors lager dan VE2 met veel voetballend vermogen. Terecht kampioen, maar dat kan ook niet anders met zulke jonge veteranen.

VE2 draait keurig mee in de middenmoot en gaf heel behoorlijk partij. De verdienstelijke 1-1 bij rust met een mooie kopbal van Willem daar hoef je je niet voor te schamen. En dat deden we zeker niet. De meest uitgesproken tekst uit de eerste helft was ”dat kan een keer gebeuren”. Dit gaf ook tevens de acceptatiegraad aan bij VE2. Zin in een lekker potje voetbal en accepteren dat er af en toe iets fout gaat. In de 2e helft gaf Laakkwartier iets meer gas en liep uit naar een 5-2 overwinning. Willem was koelbloedig bij de penalty die wij meegekregen, en zo kwam onze 2e treffer tot stand. Ik hou het kort deze keer i.v.m. het halen van mijn vliegtuig. Nog de felicitaties aan Ron die exact even oud is als onze Koning. Ben benieuwd hoe Ron er uit ziet in een “ gehuurde” smoking, maar die foto’s krijgen we vast nog te zien. Succes volgende week met de laatste thuiswedstrijd tegen ODB .

Groet Michel.

 

Doelpunten                      
Willem 25 Peter Ho 6 Michel L. 2 Michel B. 1        
Peter Ha 20 Michael 4 Hans 2 E.D. 1        
Baggio 10 Ayoub 3 Steve 2            
Bulent 8 Ron 3 Max

 

1            
Teun 7 Raymond 3 Ergin 1