Jeugdactiviteiten einde seizoen

Aanstaande zaterdag 21 mei worden de laatste competitiewedstrijden voor de jeugd gespeeld maar daarbij is het nog geen einde seizoen.
Er zal (beperkt) getraind blijven worden tot het einde van het seizoen.
Daarnaast zijn er nog 2 speciale jeugdactiviteiten:

Op zaterdag 11 juni wordt deelgenomen aan De Nationale Voetbaldag waarbij voor de teams JO08 t/m JO10 van 09.00 – 10.30 en daarna voor de teams JO11 t/m JO14 van 10.30 – 11.00 een onderling toernooi wordt georganiseerd. Tevens is een luchtkussen aanwezig en een schietkanon.
Alle deelnemers ontvangen een leuke herinnering aan deze dag.

Op zaterdag 2 juli zal het 25-jarig jubileum gevierd worden met een sport- en spelochtend voor alle jeugdteams met 10 verschillend onderdelen (o.a. stropdasschieten, zaklopen en andere leuke spellen).
Ook hier zullen de deelnemers een blijvende leuke herinnering ontvangen.