Invullen van registratieformulier

Beste leden,

Allereerst een groot compliment aan alle aanwezigen van vandaag (3 september) op onze club voor het invullen van het verplichte papieren of digitale registratieformulier. Het registratieformulier bewaren wij 14 dagen en is alleen door de GGD op te vragen. Na de 14 dagen worden de ingevoerde formulieren/ gegevens vernietigd.

Op het moment dat je ons complex betreedt, ben je verplicht het formulier in te vullen. Dit geldt zolang de corona protocollen worden opgelegd door het RIVM.

Om het bewaren van de ingevulde formulieren makkelijker te maken, vragen we jullie dit zoveel mogelijk online te doen. In de kantine en bij de kleedkamers hangen hiervoor blaadjes met een QR code. Deze QR code kun je scannen en wordt je naar het online registratieformulier doorgestuurd.

Mocht dit niet het geval zijn, kun je het formulier bereiken op https://sverasmus.nl/registratieformulier/ 

Namens het algemeen bestuur bedankt.
John Houtman