HSV Escamp VE1 – sv Erasmus VE2: 5-5

Sportieve revanche, dat stond er op het spel. VE2 had zich thuis tegen HSV Escamp geblameerd met een 8-1 nederlaag.

Om 10.00 uur moesten we scherp aan de start verschijnen. Ook nu weer op kunstgras met een stevige bries, strak over het veld. Stef, Richard en Danny worden hartelijk bedankt voor het compleet maken van het team, er waren deze keer veel afmeldingen om uiteenlopende redenen. Het team stond goed, de wedstrijd ging gelijk op. VE2 tekenende voor het eerste wapenfeit, de droge knal van Baggio werd niet goed de keeper verwerkt, 0-1. Zat de revanche er aan te komen?,was ik aan het dagdromen in de goal. Lang duurde dat niet. Escamp nam het helft in handen en liep uit naar een 2-1 voorsprong. Zo ging het over en weer. De 2-2 en 2-3 beide gemaakt door Richard, gevolgd door de 3-3 voor Escamp. Tijd voor een kopje thee en plannen voor de 2e helft. Straffe wind tegen. Maar toch wist VE2 de bal lekker rond te spelen. De vrije trap van Michel B. werd prachtig door de wind gedragen. De keeper wist zich er geen raad mee, en de bal verdween in de bovenhoek, en zo hadden we de 4-3 voorsprong. Daarna gevolgd door de 4-4. Wederom een voorsprong van 5-4 door Michel B met een hard schot. De corner van Escamp vloog over alles en iedereen heen de kruising in. Gevolg een 5-5 eindstand. Toch nog een beetje revanche dus. Groet Michel.

 

Doelpunten                  
Baggio 8 Peter 5 Bulent 3 Raymond 2 Marco 1
Michel B. 8 Michel L. 4 Roger 3 Richard 2    
Willem 6 Ayoub 3 Steve 3 Teun 1