hsv Celeritas VE1 – sv Erasmus VE2: 3-1

Op een zonovergoten veld met frisse tegenwind, moest vandaag Celeritas een kopje kleiner gemaakt worden.  Celeritas, waar ooit Dick Advocaat een tijdje heeft gevoetbald, is dezer dagen een lastig te vinden tegenstander en daar  bedoel ik niet het veld mee. Celeritas was de hele wedstrijd onzichtbaar maar wist toch te winnen. Hoe kan dat? In de rust, met een 2-0 achterstand probeerde Peter nog de les van vorige week er bij te halen. Toen had DVC namelijk ook veel balbezit, stond  achter in de rust maar wist uiteindelijk wel te winnen. “Zo gingen wij dat ook doen”, sprak onze positivo. Nu geven behaalde resultaten geen garantie voor de toekomst maar er zat wel wat in.  Jammer dat hij daarna ging warmlopen anders had hij kunnen vertellen hoe dat dan moest. In de tweede helft was het wachten op de änschluB-treffer maar geheel op zijn Duits werd het 3-0 en kwam het doelpunt van Umut te laat om nog indruk te maken.  Nog steeds niet gewonnen in ons nieuwe tenue. Zou de opdruk een afkorting zijn van verliezen? Laten we hopen dat het dan bij deze twee keer blijft. Nu eerst een week rust en dan VCS.

 

Heren, laat anderen profiteren van je godenlichaam, je fluwelen techniek , je intellectuele tactische kennis, je belastingvoordeel, je vrouw,  je kelnerkwaliteiten of wat je dan ook denkt te hebben en te willen delen met je medespelers en kom een keertje trainen. Afgelopen donderdag was het best wel druk met zijn tweeën maar je snapt, we raken een beetje uitgekeken op elkaar.

 

Senior

 

Doelpunten
Willem D 9 Baggio 5 Max 1 De rest 0
Peter Ha 8 Ergin 3 Ron 1
Umut 8 Marco V 3 Bulent 1
Engin 6 Hans 3 Teun 1 Totaal 49