Houtwijk Toernooi 2018, Morgen Houtwijk zat. – Sv Erasmus zat. en Zaterdag Sv Erasmus zat. – Madestein

Bij Sv Houtwijk is afgelopen dinsdagavond 21 augustus, de voorbereiding op sportpark Rijnveld, met de opening van het seizoen het Houtwijk senioren toernooi begonnen. Sv Erasmus zaterdag neemt het donderdag op tegen Sv Houtwijk zaterdag en zaterdag tegen Madestein.

Een sterk deelnemersveld komt binnen de witte lijnen op veld 1 en 2 er zitten wedstrijden bij die ook in competitie verband derby’s zijn en heten. Nu in toernooi vorm start de voorbereiding voor veel ploegen, of enkele zijn hebben al hun wedstrijden er op zitten.

Dinsdag 21 augustus aanvang 19.30 uur
Houtwijk zon. – Madestein  2-3
DUNO – Loosduinen 2-2

Donderdag 23 augustus aanvang 19.30
Houtwijk zat. – Erasmus zat.
GDA zat. – Vredenburch

Zaterdag 25 augustus aanvang 12:15
Erasmus zat. – Madestein
DUNO – GDA zat.

Zaterdag 25 augustus aanvang 14:30
Houtwijk zat. – Vredenburch
Houtwijk zon. – Loosduinen