Hmsh-Erasmus VE1 4-3

Na twee gewonnen wedstrijden nu een (onnodig) verlies partij. Erasmus was veel beter aan de bal. Hmsh feller alsof het al om de bekerfinale ging. Toch was het de ontketende Romano die koppend de 0-1 maakte. Later bleek dat hij al over de vorige seizoens productie zit. Lang genieten konden we niet uit het niets en toch enigszins onverwachts kwam Hmsh gelijk en nam zelfs de leiding. Na rust pakte een taktische ingreep tussen Brian en Xander goed uit. Xander liet gelijk zijn toegevoegde waarde zien door zijn eigen actie goed af te ronden en stond het weer gelijk en konden we de winst naar ons toe gaan trekken. Toch was het wederom hmsh die weer in het zadel geholpen werd door ons en stonden we weer achter en zo ook weer gelijk. Marco schoot de toegekende penalty door de overigens prima leidende scheids onberispelijk raak. Dan maar een gelijkspel want dat was immers ook voldoende om de poulefase door te komen. Met nog een paar minuten te spelen kon dit niet meer fout of toch wel? Ja dus een domme overtreding in de 16 werd terecht bestraft met een strafschop tegen en de 1e nederlaag als vet 1 was een feit. Hebben we dat ook weer gehad en was na afloop ook snel weggespoeld. Onze DJ kon op een succesvolle rentree terug zien en bleef er eigenlijk maar een vraag onbeantwoord. Wat doet Arno als zijn vrouw nachtdienst heeft? As zondag kunnen we het daar lang nog over hebben gezien het feit dat we om 10:00 al thuis tegen svh spelen en heeeeel lang kunnen blijven tm de summerparty.