Hercules E4 – Erasmus E3

Zaterdagochtend 8 uur: Donker, koud en een stevige wind maar gelukkig was alle regen al ‘s nachts gevallen.

Daar waren Gulcin en Derman: “Wij gaan gelijk door en Heinos en Guven ook”. Dat telde lekker aan. Naoufel en Soufian lieten ook nog weten gelijk door te gaan en David was daar ook al. Zo konden we toch met 7 beginnen. Hercules speelde net iets beter, keken goed en liepen goed vrij. Zo kregen ze kansen, maar onze keepers Guven(eerste helft) en Soufian(tweede helft) hielden veel ballen tegen.

In de tweede helft met de wind mee ging het lang gelijk op. Jammer dat tegen het einde Hercules toch weer kon scoren. Zo werd het 10-0, maar we gaan gewoon door en volgende keer weer met z’n allen. Mohamed en Tamir op tijd en Burak en Ziyad ook gewoon komen. Kan je niet komen, laat het dan bijtijds weten.

Om dat makkelijker te maken gaan we de Erasmus-E3 app beginnen. Zorg volgende week dus dat je het telefoonnummer bij je hebt dat we in de app kunnen zetten. Voor Gulcin, Soufian en Guvencan is het al geregeld. Van Naoufel ontbrak 1 cijfer uit het nummer. Dus dat moeten we nog even goed maken.

Peter.