Geslaagd Erasmus Darts

Rond 19.30 konden we starten met de poulewedstrijden van het 24 ste Erasmus Darts. 48 heren en 16 dames deden mee om de trofeeën. Rond 23.00 waren de 4 halve finalisten bekend in beide toernooien. Bij de dames bleken Tina te sterk voor Daniëlle en Patricia voor Kirsten. Bij de heren lukte het Tom om zijn vijfde finale plaats te halen door van Cor te winnen. KNVB scheids Ramon wist Peter K. terug te wijzen.
Vervolgens was het tijd voor de Dames finale. Hierin bleek Tina bij de Dames de sterkste. Bij de Heren won Tom na 4 verloren finales eindelijke de titel. Een mooie winnaar; zeker gezien dat zijn vader Hans de eerste winnaar van het 1e Darts toernooi was.

eindstand:

Dames Heren
1 Tina Galetta 1 Tom Honders
2 Patricia Damen 2 Ramon Westhoff
3 Daniëlle Houtman 3 Cor vd Bosch
4 Kirsten Bijmans 4 Peter Kooijman

De poedelprijs was voor Co Roelofs aangezien hij per ongeluk niet in de poule ingedeeld was.

Alvast alle zaterdagavonden in januari/februari vrijhouden in 2018. Die dag zal het 25 ste Erasmus Darts gehouden worden; dit mag je niet missen!!!!!