FUNRUN tbv ROPARUN

De ten behoeve van de ROPA-run gehouden FUNRUN is een heel leuke activiteit geworden. Voetballers hebben van nature natuurlijk een hekel aan rondjes lopen maar dat geldt blijkbaar niet voor onze jongste jeugd want zij deden hun uiterste best om zoveel mogelijk rondjes te lopen! Iedereen, lopers, begeleiders, organisatie hebben allemaal genoten, goed gedaan allemaal. Na het lopen was er tijd voor wat te drinken en een gezonde snack in de vorm van een banaan of mandarijn. En de beste lopers kregen een mooie prijs: een mooie voetbal! Dank gaat uit naar onze organisatoren Stephanie en Olav van de Haagse Hogeschool, die hiermee een mooie stage-opdracht hadden. En natuurlijk onze sponsors Free-Kick en ING voor de ballen en Korenstra Groothandel in Groente en Fruit voor de gezonde snacks. Rest ons Edith en haar OrangeHeroes succes te wensen tijdens de ROPA-run tijdens de Pinksterdagen!