Full Speed VE1 – sv Erasmus VE2: 1-3

Minderheid, wilskracht, overwinning.

9-10-2016

De brede selectie toonde vandaag zijn waarde. 11 spelers en 2 wissels, maakt het wel een stukje makkelijker voor Peter om tot de opstelling te komen. Full Speed om 10.00 uur??? Nou, wij deden het in ons eigen tempo en dat was een stuk relaxter. De ranglijst verklapte dat er 2 gelijkwaardige teams tegenover elkaar stonden. Klopte nog ook zeg. Gelukkig bleken wij net iets slimmer. Ik neem die corner wel zei ik tegen Peter, dan kan jij hem er in koppen. Deze keer sloten theorie en praktijk naadloos op elkaar aan, 0-1 voorsprong voor VE2. Tja, verder ging het gewoon lekker in de eerste helft. Zonnetje er bij, tegenstander kort dekken en de 0 achterin houden. Zo gezegd zo gedaan. Nog even een counter er tegenaan en de 0-2 kwam op het scorebord, zo vlak voor de rust. Ook deze treffer noteren we op naam van Peter, na een mooie pass van Hans. In de rust kregen we wijze lessen mee van meester Peter. Mondje dicht, zij ouwehoeren al tegen elkaar dus dat moeten wij niet doen. Dat heet psychologisch voordeel. Deze les begrepen wij even niet en in no time mochten Hans en Peter even 10 minuten in de dug-out van het zonnetje genieten. Met 9 man weerde we ons kranig en gaven we niets weg, dat noemen we dus minderheid en wilskracht. Ja de penalty tegen wegens hands kon gegeven worden en dat deed de scheids dan ook. Net niet de nul achterin deze week, want de bal van 11 meter ging keurig langs de binnenkant van de paal binnen 1-2. Weer verder met 11 man pakte we de wedstrijd weer op om hem vervolgens in ons voordeel uit te spelen. Nog een maal wisten we te scoren. Steekbal van Baggio bereikte wederom Peter, voor de lezers Peter Ha wel te verstaan, die zijn 3e doelpunt van de ochtend noteerde. Toch wel een beetje een uitgeslapen speler dus, maar ja ook Peter wordt een dagje ouder. Eindstand 1-3 voor VE2 en dat noemen we dan de overwinning. Keurig gedaan jongens, veel inzet getoond en daarmee kregen we loon naar werken.

 

Groet Michel.

 

 

Doelpunten
Peter Ha 8 Ayoub 3 Steve 1 Bulent 1 Raymond 1
Willem 6 Peter Ho 2 Michel B. 1 Ron 1
Baggio 3 Michel L. 1 Max

 

1 Teun 1