Foto op digitale spelerspas

Vanaf 1 november is het NIET meer mogelijk zelf de spelerspasfoto op de digitale spelerspas te wijzigen via de wedstrijdzaken-app of voetbal.nl-app. Daarna kan het pas weer na het einde van voetbalseizoen medio 2018.
Bovenstaande is een mededeling ontvangen van de KNVB.

Heb je nog geen (goede) foto bij jouw profiel staan, zorg dan dat je dit nog deze maand doet.

Dit doe je door in te loggen bij jouw voetbal.nl app. Ga via de liggende streepjes linksboven in je scherm naar instellingen, gevolgd door mijn persoonsgegevens. Door op de foto te drukken krijg je de mogelijkheid om een foto te uploaden of een selfie te maken.

Gebruik een foto waar je zelf op staat, als bij controle blijkt dat je niet zelf op de foto staat bestaat de kans dat je niet kan voetballen.