Ervaren middenvelder Yeison toegevoegd aan de Zaterdagselectie van sv Erasmus

De ervaren middenvelder Yeison Caicedo Mina heeft zijn weg gevonden richting de zaterdagtak van sv Erasmus. Vorig seizoen trainde Yeison al eens oriƫnterend mee met de selectie van Patrick Vink. Echter sloeg Yeison toen een seizoen over, maar kiest nu uiteindelijk toch om voor het nieuwe seizoen de overstap te maken naar de zaterdagtak van sv Erasmus. De 31-jarige Yeison is een behendige middenvelder en komt over van Quick Steps. Yeison heeft al een hoop ervaring in de voetballerij bij clubs als VIOS, GDA, Haaglandia, KMD, Wateringse Veld en Quick Steps. Yeison is dan ook een welkome versterking voor de selectie!

Yeison sv Erasmus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wij wensen Yeison veel succes in het nieuwe voetbalseizoen!