ErasmusJO11 strijdend ten onder

Dat we het lastig zouden krijgen tegen de nummer 2 van de competitie stond al vast zeker na de behoorlijke nederlaag tegen Houtwijk aan het begin van de competitie. Zonder de geblesseerden Mohamed en Quilian traden we met 7 spelers en een wissel in het veld. De eerste 10 minuten heel goed gespeeld met 2 mooie aanvallen en kansen maar net geen doelpunt. Daarna 4x niet opletten bij een corner van de tegenstander en 4x een doelpunt tegen. Met een prachtige vrije trap onderkant lat werd de eerste tegengoal in het net gelegd. De tegenstander was iets steviger en we lieten ons daardoor te vaak aftroeven in het duel. Met de rust een 7-1 achterstand. In de rust wat afspraken gemaakt over het verdedigen bij corners en de spelers aangegeven niet bang te zijn in de duels. Dat leverde een prima tweede helft op. Er werd gestreden voor iedere bal en bij de corners niets mee weggegeven. Het werd de beste tweede helft van het seizoen tegen een hele sterke tegenstander: uitslag 2e helft 2-2. Complimenten voor de inzet en het spel en aan de ouders bedankt voor de positieve aanmoedigingen. En zoals na de wedstrijd gezegd: het is beter te verliezen met goed voetbal dan te winnen met minder voetbal 🙂